Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 20. století, zlato bílé, hmotnost 2,55 g btto, ryzost 585/000, osazen briliantem o hmotnosti cca 0,50 ct, a 11 briliantky o hmotnosti 11 x 0,01 ct, velikost 58, opatřeno CZ puncovní značkou."